O nas

Strona główna / O nas

Dostarczamy rozwiązania znane i powszechnie używane jednocześnie kładąc nacisk na
nowoczesne technologie, stając się tym samym w wielu dziedzinach pionierem w ich zastosowaniu .

samolot-oderon

Doświadczenie zbierane latami

Jesteśmy jedną z niewielu firm, z bogatym doświadczeniem w kompleksowej obsłudze spółek handlingowych oraz portów lotniczych w Polsce. Naszą specjalnością jest zapewnienie odpowiedniego poziomu ochrony i bezpieczeństwa w transporcie lotniczym. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną grupą programistów oraz zespołem informatyków, posiadających wiedzę tworzenia systemów przeznaczonych dla lotnisk.

Nieustannie szukamy nowych i skutecznych rozwiązań dla zagwarantowania naszym klientom niezawodnych i w pełni sprawnych systemów.

Za naszą firmą stoją liczne sukcesy, potwierdzone certyfikatami i rekomendacjami z renomowanych firm i instytucji na polskim rynku.

Spółka Oderon została założona w 2012 roku.
Od początku swej działalności jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT jednocześnie wyspecjalizowała się w instalacji szeroko pojętych systemów bezpieczeństwa. Dostarcza rozwiązania znane i powszechnie stosowane, ale kładzie również nacisk na nowoczesne technologie, stając się w wielu dziedzinach pionierem w ich zastosowaniu. Firma buduje swoje kompetencje w branżach teletechniki, teleinformatyki oraz oprogramowania, dzięki wielu zrealizowanym projektom dla administracji publicznej i przedsiębiorstw prywatnych. Szeroka wiedza i bogate doświadczenie wykraczające poza sektor lotniczy pozwala nam dostarczać kompletne rozwiązania dla największych obiektów takich jak lotniska, zakłady przemysłowe, hale sportowe czy centra handlowe. Atutem wyróżniającym Spółkę Oderon jest kompleksowe wsparcie Klientów w zakresie konsultacji, integracji, projektowania, wdrażania rozwiązań IT oraz późniejszego serwisu i utrzymania.

samolot-oderon