Automatyka budynkowa

Projektujemy systemy automatyki na każdym szczeblu zaawansowania. Począwszy od integracji kilku instalacji, poprzez systemy automatyki domowej  po rozbudowane systemy BMS obiektów wielkopowierzchniowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie związane z branżą lotniskową doprowadziło do nawiązania współpracy z firmą DELTA CONTROLS, która jest jednym ze światowych liderów na rynku automatyki budynkowej (BMS). W październiku 2013 uzyskaliśmy status Autoryzowanego Partnera Delta Controls.

W zakresie automatyki domowej zrealizowaliśmy udane projekty w oparciu o systemy TELETASK pozwalające na zautomatyzowanie zarówno domów jednorodzinnych, hoteli jak i powierzchni biurowych i handlowych.

Delta Control

Delta Controls

DELTA CONTROLS jest światowym liderem na rynku automatyki budynkowej (BMS). Jest obecna w ponad 70 państwach na 6 kontynentach. Oferta produktowa wyczerpuje zagadnienie kompleksowej integracji systemów niskoprądowych. Od automatyki klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania (HVAC), monitoringu mediów, aż po system kontroli dostępu, oświetlenia oraz cyfrową telewizję dozorową (IP CCTV). Systemy opatrzone logo Delta Controls są w pełni zgodne ze standardem BACnet (PN 16484-5).

Teletask

Teletask

Produkty TELETASK zostały stworzone by oferować więcej komfortu, bezpieczeństwa oraz dawać oszczędności. Jeśli spojrzeć dokładniej, to automatyka domowa podnosi jakość życia. Komfortową jest sytuacja, kiedy jesteś pewny, że Twój dom jest bezpieczny i wiesz, że energia nie jest marnotrawiona.A najistotniejsze jest to, że ta pewność towarzyszy Ci gdy jesteś w domu, w pracy, bądź gdziekolwiek indziej.