Oferty pracy

Strona główna / Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Wymagania:

  • Min.2 lata doświadczenia w programowaniu .NET
  • Dobra znajomość technologii C#.NET, .Net 3.5, .Net 4.5
  • Doświadczenie w pracy z Visual Studio 2013, SQL, WCF
  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka/ kierunki pokrewne) minimum licencjat
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność planowania własnych działań
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów programistycznych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziana:

  • Znajomość NHibernate
  • Znajomość ASP.NET MVC, WCF
  • Znajomość zagadnień związanych z IIS oraz Active Directory
  • Znajomość Transact-SQL
  • Znajomość MySQL
  • Znajomość JavaScript

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie istniejącego oprogramowania w technologii .NET
  • Projektowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań programistycznych
  • Analiza procesu
  • Przeprowadzanie testów i optymalizacja
  • Przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę związaną z dziedziną najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych
  • stałe wynagrodzenie
  • szkolenia i kursy doskonalące umiejętności
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w tytule stanowiska na adres poczty elektronicznej.
rekrutacja@oderon.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Miejsce pracy: Katowice

- Administracja, konfiguracja i konserwacja urządzeń sieciowych (Cisco, serwery, modemy, centralki telefoniczne)

- Realizacja budowy lokalnych sieci na podstawie projektów, w tym projektów zamiejscowych

- Obsługa zgłoszeń klientów zewnętrznych w systemie "SerwisDesk"

- Prowadzenie ewidencji pracy wykonanej w ramach zgłoszeń "SerwisDesk"

- Przygotowanie dokumentacji do wykonanej instalacji infrastruktury IT

- Dbałosć o terminowe wykonanie zleceń

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- Doświadczenie w budowie sieci kat. 6

- Dobra znajomość AD

- Znajomość Cisco (konfiguracja routera i switcha)

- Dobra znajomość MS Windows 7/8

- Dobra znajomość sprzętu klasy PC

- Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka / kierunki pokrewne) minimum licencjat

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Pracę związaną z dziedziną najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych

- Stałe wynagrodzenie

- Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności

- Możliwość realizowania własnych pomysłów

- Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Proces rekrutacji

W zależności od tego, na jakie stanowisko pracy prowadzimy rekrutację, cały proces dzieli się na dwa do czterech etapów, podczas których sprawdzamy wiedzę, doświadczenie i predyspozycje kandydatów.

I etap - selekcja aplikacji

Selekcjonujemy wszystkie nadesłane aplikacje pod kątem kompetencji niezbędnych na dane stanowisko. Czytamy każde CV i każdy list motywacyjny, dlatego na tym etapie kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

II etap - test wiedzy / zadanie rekrutacyjne (na wybrane stanowiska)

a) Test wiedzy – przeprowadzany jest w zależności od specyfiki stanowiska. Test rozwiązywany jest indywidualnie, w siedzibie naszej firmy i trwa od 45 do 60 minut.
b) Zadanie  - pomaga sprawdzić praktyczne wykorzystanie wiedzy.

III etap - rozmowa rekrutacyjna

Po przeprowadzonej selekcji aplikacji, bądź ewentualnym teście wiedzy, wyłania się grupa kandydatów, którzy zostają zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną. Podczas spotkania rozmawiamy o doświadczeniu, pasjach, edukacji kandydata oraz sprawdzamy jego wiedzę merytoryczną. Weryfikujemy również cechy i predyspozycje, zarówno pod kątem dopasowania do konkretnego stanowiska pracy, jak i całego zespołu.

IV etap - rozmowa o warunkach zatrudnienia

Do udziału w takim spotkaniu zapraszane są osoby, z którymi chcemy nawiązać współpracę. Omawiamy  warunki zatrudnienia, a także przekazujemy dokumenty niezbędne do podpisania umowy.

Adaptacja

Proces rekrutacji nie kończy się wraz z podpisaniem umowy. Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze dni w nowym miejscu pracy bywają stresujące i dość trudne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zniwelować te wrażenia, zastępując je samymi pozytywnymi 🙂 Osoby, które przeszły przez cały proces rekrutacji, w pierwszym tygodniu pracy uczestniczą w kilku wewnętrznych szkoleniach, które pomagają poznać lepiej naszą firmę oraz zasady w niej panujące.

Oferta dla Studentów (Program praktyk)

Prowadzimy  Program Praktyk.
To propozycja dla studentów IV i V roku, którzy chcą przeżyć wakacyjną przygodę z biznesem!

Program Praktyk  trwa 1-3 miesiące (lipiec-wrzesień), w zależności od rodzaju i zakresu powierzonych zadań.
W trakcie praktyk realizowane są projekty wynikające z aktualnych potrzeb biznesowych naszej firmy. Nad tą pracą sprawuje opiekę bezpośredni przełożony – opiekun praktyk. Uczestnik programu włącza  się w bieżącą pracę wybranego działu. Uczy się  jak funkcjonuje firma sprawująca nadzór na wieloma dużymi projektami .

Jeśli:

  • jesteś studentem IV lub V roku, który chce przeżyć  przygodę z biznesem
  • masz sprecyzowane zainteresowania i chciałbyś poznać w praktyce jeden z obszarów funkcjonowania naszej firmy
  • jesteś ambitny i lubisz wyzwania

...to zapraszamy Cię do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym).

Program Praktyk to świetny pomysł, aby rozpocząć swoją karierę w Oderon.